محافظ کامپیوتر شش خانه

کاربرد:

با استفاده از محافظ کامپیوتر علاوه بر  کامپیوتر خود میتوانید از دیگر دستگاههای الکتریکی و الکترونیکی در مقابل نوسانات جریان برق محافظت نمائید. این محافظ کامپیوتر با دارا بودن شش پریز، برق را همزمان با کامپیوتر به سایر دستگاههای جانبی رسانده و حفاظت کامل در مقابل افزایش و کاهش ولتاژ را به نحو احسن انجام میدهد. دیجیتال بودن این محافظ و نشان دادن دقیق وضعیتهای گوناگون جریان برق از دیگر مزایای استفاده از این محافظ می باشد. پالس کنترل با رعایت اصول کیفی جهت رفاه هرچه بیشتر هموطنان گرانقدر اقدام به تولید این دستگاه نموده است.

این دستگاه در دو مدل عرضه می شود:

1. دستگاه اتوپاور (Auto Power)، که از مهمترین دستاوردهای صنایع الکترونیک پالس کنترل می باشد. عملکرد این دستگاه بدینگونه است که کاربر کابل کامپیوتر یا تلویزیون را به محل مشخص شده بر روی دستگاه وصل میکند و با خاموش شدن کامپیوتر یا تلویزیون تمام لوازم جانبی متصل به آن به صورت کاملا اتوماتیک خاموش می شود این خاموش شدن به گونه ایی است که لوازم جانبی کاملا از شبکه برق جدا میشوند و در حالت استندبای (Stand by) نیز نیستند. این دستگاه در دو مدل آنالوگ و دیجیتال عرضه میشود.

2. دستگاه محافظ کامپیوتر لوازم صوتی و تصویری، این دستگاه مخصوص حفاظت از کامپیوتر و لوازم جانبی آن و لوازم صوتی و تصویری می باشد و در دو مدل آنالوگ و دیجیتال عرضه می شود. کلیه مدل ها در متراژهای متفاوت بسته به نیازهای متنوع مشتریان تولید می شود.

محافظ کامپیوتر شش خانه

کد:  PC C 200  محافظ کامپیوتر آنالوگ

کد:  PC C 300  محافظ کامپیوتر اتوپاور

کد:  PC C 400  محافظ کامپیوتر دیجیتال

کد:  PC C 500  محافظ اتوپاوردیجیتال

 

 

 

 

 

 

 

ولتاژ ورودی ولتاژ خروجی وضعیت چراغ
کمتر از 175 ولت قطع قرمز
بین 175 و 245 ولت وصل سبز
بالاتر از 245 ولت قطع قرمز
زمان تاخیر حدود 1 دقیقه زرد
جنس بدنه مواد ضد آتش  
جنس پلاتین برنج فنری  
حداکثر جریان خروجی 10 آمپر